skip to Main Content
The Real Car Wash Factory              Hlavní stránka | Kontakt

Trainee

ZÍSKEJTE JIŽ BĚHEM STUDIA PRAKTICKÉ PŘEDPOKLADY PRO ÚSPĚŠNOU KARIÉRU

Vzdělání je důležité, ale všichni víme, že po ukončení studia není vždy snadné najít odpovídající pracovní uplatnění. Získejte praxi, která vám pomůže sehnat přesně takové zaměstnání, o jakém sníte, již během svých studií.

Protože víme, jak důležité je připravovat novou generaci skutečně kvalitních odborníků v oblasti strojírenství, ale i pro všechny ostatní pracovní pozice podporující naše výrobní i podpůrné procesy, vybudovali jsme v Christu speciální učňovské středisko. Zájemcům o praxi v něm usnadňujeme a zkvalitňujeme získávání tolik důležitých pracovních zkušeností.

Každý, kdo u nás nastoupí jako tzv. „trainee“, získá možnost poznat velké množství různých pracovních pozic, seznámí se s našimi jednotlivými odborníky a odděleními celé firmy.

Vzbudili jsme váš zájem? Kontaktujte nás prostřednictvím on-line formuláře v sekci Volná místa, připojte svůj životopis a my se s vámi spojíme. Dokumenty můžete poslat také fyzicky na adresu:

CHRIST CAR WASH s.r.o.
Koterovská 175
Plzeň 326 00

A nebo nám zavolejte na některé z uvedených telefonních čísel: 377 432 279, 376 717 343.

Vyzkoušejte si zaměstnání „nanečisto“. Díky stáži v Christu se zorientujete v oboru a významně vylepšíte svou pozici pro budoucí pracovní uplatnění. Třeba právě u nás.

Nastartujte svou kariéru v Christu!

Back To Top